


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Традиція класти подарунки в новорічні чобітки (шкарпетки чи панчохи) з'явилася в нашій країні відносно недавно, але вже популярна. Особливо ця традиція захоплює дітей.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Шкарпетки для подарунків |
| Довжина | 18 см |
| Ширина | 9.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Принти, візерунки | Однотонний |
| Колір | Червоний |
| Матеріал | Фліс |
| Кількість предметів в наборі | 1 |
| Бренд, країна виробник | Україна |
| Розмір | 18*9,5 см |
| Форма | Фігурна |
| Візерунки і принти | Однотонний |
- Ціна: 52 ₴

