

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Новорічна подушка набір Олені червоні
Напередодні новорічних і різдвяних свят кожна господиня хоче перетворити своє житло, витративши водночас не дуже великі кошти. Допомогти в цьому можуть яскраві та привабливі декоративні новорічні подушки, купити які можна в нашому магазині. Цей простий і стильний аксесуар вносить святковий настрій практично в будь-яке виконання інтер'єру — від найпростішого до вишуканого.
Розмір: 42*42 см, 36*36 см, 32*32 см, 26*26 см,22*22 см, 16*16 см, 12*12 см
Тканина: 100% бавовна
Наповнювач : Холофайбер
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Ширина | 42 см |
| Довжина | 42 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | 100 % бавовна |
| Тип | Набір новорічних подушок |
| Новорічна тематика | Новорічна тематика |
| Холлофайбер | Холлофайбер |
| 54 | 42*42 см |
| 1 | 7 |
| Бренд, країна виробник | Україна |
| Колір | Червоний |
| Наповнювач | Холлофайбер |
| Розмір | 42*42 см |
| Тематика виробу | Новий рік, Різдво |
| Тематика декору, малюнка | Новий рік |
| Візерунки і принти | Новий рік |
| Кількість предметів | 7 |
- Ціна: 742 ₴

