




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вішалка настінна металева Версаль 70 х 25 х 21 см
Для того, щоб ваш передпокій набув затишної атмосфери, неодмінно доповніть її витонченою кованою вішалкою "Версаль".
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип вішалки | Настінна |
| Колір | Золотистий |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | метал |
| Гачки | метал |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 700 мм |
| Глибина | 250 мм |
| Висота | 210 мм |
- Ціна: 1 092 ₴
- Немає в наявності
- Код: FER-Версаль
Вішалка для одягу настінна кована металева Версаль 70 х 25 х 21 см колір антик золото
1 092 ₴
- +380 (66) 096-84-25
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

