


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Книга-сейф Veronese Корабель 26х17х5 см 1016UE
розмір 26х17х5 см
Кожен замислюється над тим, де зберігати цінні речі та гроші, ховати їх від небажаного погляду. Зараз це питання легко вирішити за допомогою нехитрого і дуже зручного винаходу. книга сейф. За своїм зовнішнім виглядом книга сейф легко вписується в книжкову полицю і будь-який інтер'єр. Характеристика, що відрізняється - всередині вона абсолютно порожня і вміщує в собі не тільки паперові гроші і документи, але і цінні речі невеликих розмірів. Закривається книга на невеликий замок, ключі маленькі та легко ховаються у затишне місце. Купити книгу сейф можна в подарунок друзям, на новосілля, батькам чи собі додому
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Veronese |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Тип замку | Механічний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Книга-Сейф |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 27 мм |
| Зовнішня ширина | 17 мм |
| Зовнішня глибина | 5 мм |
- Ціна: 850 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1016UE
Книга-сейф Veronese Корабель 26х17х5 см 1016UE VE
850 ₴
- +380 (66) 096-84-25
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
