


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Книга сейф металева з ключами Ангели 26х17х5 см 10508-001 обкладинка шкірозамінник
Книга-сейф – це креативний інтер'єрний елемент, що виглядає як звичайна книга, але фактично має внутрішнє сховище. Це прихована система зберігання грошей, документів чи інших цінних речей. Всередині сейф закривається на замок компактними ключами, які можна сховати в затишному місці. Це не тільки функціональна та корисна у повсякденному житті річ, а й неперевершений, унікальний вигляд. Завдяки своєму зовнішньому вигляду книга-сейф легко вписується в книжкову полицю і доповнює будь-який інтер'єр. Відмінний подарунок для друзів та колег.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Veronese |
| Країна виробник | Італія |
| Висота | 5 мм |
| Глибина | 17 мм |
| Матеріал | Метал |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 26 мм |
| Тематика виробу | День святого Валентина, весілля, романтика |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість секцій | 1 |
| Тип | Книга-Сейф |
| Тип замку | Механічний |
| вага в пакованні | 0.85 кг |
| Висота в пакованні | 5 см |
| Гарантія | 14 днів |
| глибина в пакованні | 17 см |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Ширина в пакованні | 27 см |
- Ціна: 890 ₴
- Немає в наявності
- Код: 10508-001
Скринька книга сейф металева з ключами Ангели 26х17х5 см 10508-001 обкладинка шкірозамінник VE
890 ₴
- +380 (66) 096-84-25
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

