

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Довжина – 31,5 см, ширина - 13 см, висота – 3 см. Новорічна страва – Вишуканий елемент сервірування з оригінальним новорічним дизайном. Ідеально підходить для подачі десертів, тістечок або святкових закусок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lefard |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 3 мм |
| Довжина | 31.5 мм |
| Матеріал | Кераміка |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Тематика декору, малюнка | Новий рік, Різдво |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Ширина | 13 мм |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Багаторівнева | Немає |
| Наявність кришки | Немає |
- Ціна: 390 ₴
- В наявності
- Код: 6037-026
Страва Новорічні цукерки 31,5 смх13 см 6037-026 кераміка
390 ₴
- +380 (66) 096-84-25
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
