

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Висота – 18 см, довжина – 20 см, ширина – 10 см. Цей яскравий керамічний горщик у формі новорічного чобота стане чудовим акцентом у зимовому декорі будинку чи вітрини. Він зручно використовується для квітів, декоративних гілочок або композицій та виготовлений з якісної кераміки, що забезпечує довговічність та святковий вигляд на багато сезонів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lefard |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 18 мм |
| Довжина | 20 мм |
| Матеріал | Кераміка |
| Застосування | Універсальне |
| Тип | Банка |
| Форма | Фігурна |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 10 мм |
- Ціна: 490 ₴
- В наявності
- Код: 6037-018
Місткість для зберігання Чоботи з бантом 18 см 6037-018
490 ₴
- +380 (66) 096-84-25
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
