
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фоторамка для світлин 9х9 см.
Наші маленькі чади заслуговують на все найкраще. Мабуть, все з цим погоджуйтеся. Ми не тільки купуємо найкращі речі, а й робимо найкращі фото. Але без рамки фотокартки не матимуть такий оригінальний та барвистий вигляд. А особливо дитячі фотографії з ранковиків і днів народження.
Рамочка "Це три роки" зробить особливу світлину вашого малюка в цьому віці. Плюс до всього, всі, хто побачить рамку, будуть захоплені нею, і обов'язково куплять і своїм діткам таку ж оригінальну рамочку.
матеріал — метал
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bellezza |
| Країна виробник | Італія |
| Висота зображення | 9 см |
| Кількість віконець | 1 шт. |
| Матеріал захисного екрана рамки | скло |
| Розміщення рамки | горизонтальне |
| Стан | Новий |
| Тип | Рамка |
| Функціональне призначення рамки | для фотографій |
| Колір | Сріблястий |
| Ширина зображення | 9 см |
| Габаритні розміри рамки | |
| Ширина рамки | 20 см |
- Ціна: 390 ₴
- В наявності
- Код: 1602028
Фоторамка металева Мені три роки 20 см 1602028
390 ₴
- +380 (66) 096-84-25
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
