
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фоторамка для світлин 9х9 см
Батьки, безсумнівно, бажають зробити свято дитини особливим, хоч це перша його річниця, хоч наступні. Рамочка "Хочу" — неймовірно мила річ, помістивши туди фото вашої дитини, коли вона стане трохи старшою, ви зможете показати їй це фото, і він побачить, яким карапузом вона була. Рамочка прикрашена зірочками, ведмедиками, качечками, які є найулюбленішими іграшками будь-якої дитини.
матеріал — метал
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bellezza |
| Країна виробник | Італія |
| Висота зображення | 9 см |
| Кількість віконець | 1 шт. |
| Матеріал захисного екрана рамки | скло |
| Підставка | Так |
| Розміщення рамки | горизонтальне |
| Стан | Новий |
| Тип | Рамка |
| Функціональне призначення рамки | для фотографій |
| Колір | Сріблястий |
| Ширина зображення | 9 см |
| Габаритні розміри рамки | |
| Ширина рамки | 20 см |
- Ціна: 390 ₴
- В наявності
- Код: 1602027
Фоторамка металева Мені два роки 20 см 1602027
390 ₴
- +380 (66) 096-84-25
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
